سخن تازه ی عاشقانه

love is when you find yourself and spend every wishes on him

سخن تازه ی عاشقانه

love is when you find yourself and spend every wishes on him

سخن تازه ی عاشقانه
به نام حضرت دوست
که هرچه داریم از اوست


اگر بخونید ممنون می شم
اگر بخونید و نظر هم بدید خیلی بیشتر ممنون می شم

توضیحات بیستر در بخش های درباره من و تماس با من در نوار بالای وبلاگ قابل مشاهده است
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان
آخرین نظرات

۳۹ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

آیا میدانید ؟؟🤔🤔


افطاری ثواب داره؟


آیا میدانید یکی از راههای رسیدن بخدا افطاری دادن؟😍😍😍


آیا میدانستید افطاری دادن چه چیزیست؟ 🍛🍰🍮🍧
شما که اینقدر فهیم هستید

ماکی بیایم افطاری😜😜😜

امیر حسین سوری

ﺧﺪﺍﯾﺎ ….😕

ﻣﯿﺸﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﯿﻄﺎﻥ ﺭﻭ ﺑﺒﺨﺸﯽ ﻭ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺁﺷﺘﯽ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ

ﺍﺯ ﺳﺮ ﻣﺎ ﻭﺭﺩﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺭﻩ؟
 
ﺗﻮ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ

ﺍﯾﻨﻢ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﺮﺩ,اصن گوه خورد ﺑﻪ ﻣﺎ ﺳﺠﺪﻩ ﻧﮑﺮﺩ

ﻣﺎ ﺑﺨﺸﯿﺪﯾﻢ ﺗﻮ ﻫﻢ ﺑﺒﺨﺶ

ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺫﯾﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ

ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻫﺎﯼ ﺧﻮبی ﻣﯿﺪﻩ عوضی … ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺭﺩ ﮐﺮﺩ !😂😂

امیر حسین سوری

این مطلبو فقط خوشگلا میتونن بخونن....


زشتا به صورت ستاره میبینن!!


***************

******************************************************

**********

******************

خوشگلا خیلی باحال بود،نه؟؟؟

مخصوصا اون تیکش که میگه ****** 😂😂😂

امیر حسین سوری

علیرضا برازش:

بسم الله الرحمن الرحیم

چرا بیشتر دعاها مستجاب نمی‌شوند؟ ⚜

1⃣ قسمت اول:

رمضان ماه دعاست و اکثر مومنین در این ماه بیش از سایر ایام سال دعا می‌کنند؛ و البته به خود حق می‌دهند که منتظر اجابت باشند. زیرا خداوند با صراحت تمام در قرآن وعده کرده است: ☘ «دعا کنید اجابت می‌کنم، سوره غافر، آیه 60» ☘ هیچ شرط و اما و اگری هم ذکر نکرده است. فقط سه کلمه: «ادْعُونِی‏ أَسْتَجِبْ‏ لَکُم‏» «بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را»؛ علامه طباطبایی صاحب تفسیر کبیر «المیزان» ذیل این آیه می‌نویسد: «چون خداوند هیچ شرطی ذکر نکرده است نتیجه می‌شود که رابطه‌ی دعا با استجابت رابطه‌ی معیّت است، یعنی این دو باهمند، هرجا دعا باشد استجابت هم هست».

ولی در واقعیت می‌بینیم و می‌بینید که بسیاری از دعاها اجابت نمی‌شود. فی المثل در همه‌ی مسابقات علمی، هنری و ورزشی برنده یک نفر است و بازندگان (آنان‌که دستشان از رسیدن به مقام اول کوتاه می‌ماند) تعداد کثیری خواهند بود. و مطمئناً بخش زیادی از کسانی که برنده نشده‌اند، خودشان، پدر و مادرشان، دوستان و هوادارانشان برایشان دعا کرده‌اند ولی آنچه می‌خواستند محقق نشد و به وقوع نپیوست.

🔷 قرن‌هاست شیعه یکی از جدی‌ترین دعاهایش ظهور امام زمانش(عج) است ولی...

اکثریت قریب به اتفاق فرزندان، آرزوی طول عمر برای پدر و مادر خود می‌کنند و از خدا می‌خواهند که سایه‌ی پدر و مادر از سرشان برداشته نشود؛ ولی همه‌ی پدرها و مادرها یکایک می‌میرند.

این مسئله حتی در افراد شریفی چون امامان(ع) و اولیاء و بزرگان دین هم عیناً صادق است. یقیناً همه‌ی بزرگان و معصومین برای سلامت پدر و مادر خود دعا کرده‌اند؛ ولی یک روز آن‌ها را از دست داده‌اند.

❓پس این همه دعا چه شد؟ کجا رفت؟

💢 اگر قرار بود فقط بعضی از دعاها مستجاب شود، بهتر بود خداوند می‌فرمود: «دعا کنید؛ بعضی دعاها را اجابت می‌کنم» نه اینکه به‌صراحت بگوید: «دعا کنید جواب می‌دهم». نه اینکه در روایات معصومین قطعی‌بودن اجابت را با الفاظ «حتم، فرض، وجوب، تضمین، وعده و... » بسیار محکم کرده باشند.

 ولی با تمام این تفاصیل حقیقت غیر قابل انکار این است که بسیاری از دعاها اجابت نمی‌شود؛ این تناقض را چه کنیم؟ آیا خدا خُلف وعده کرده است؟ آیا عالمان و مفسران قرآن آیه را بد فهمیده‌اند و بد ترجمه می‌کنند؟ عیب کار کجاست؟ 

ظاهر قضیه این است که «وعده‌ی قطعی و استثناءناپذیر خدا» محقق نمی‌شود. نامش را هرچه می‌خواهیم بگذاریم، در اصل مسأله تفاوتی حاصل نمی‌شود.

اندکی از دعاها مستجاب می‌شود و بسیاری از آن‌ها نه.

📢 لختی اندیشه کنید، فردا بحث را اندکی می‌شکافیم شاید بتوانیم شبهه‌ی خلف وعده به پروردگار را از ساحت مقدسش پاک کنیم.چرا دعاها مستجاب نمی‌شوند؟ ⚜

2⃣ قسمت دوم:

خداوند فرموده است: <دعا کنید اجابت می کنم>

❗️ولی «ما دعا می‌کنیم و اجابت نمی‌شود». 

❓اگر خدا خلف وعده نمی‌کند جمع این دو گزاره چگونه ممکن خواهد بود؟

◀️ فرض اول: شاید آنچه ما می‌گوییم و بر زبان یا بر دل می‌گذرانیم و فکر می‌کنیم «دعاست»، به‌واقع «دعا» نیست. 

خداوند فرموده است: «دعا»  کنید اجابت می‌کنم؛ نه اینکه از روی یک متن بخوانید یا الفاظی چند بر زبان برانید، من اجابت می‌کنم. 

شاید خوانده‌ها و درخواست‌های ما، در قاموس پروردگار به عنوان «دعا» پذیرفته نشده است. زیرا اگر «دعا» بود، خداوند حتما پاسخ می‌داد؛ ولی حالا که «دعا» نیست، طبیعتاً پاسخی هم ندارد؛ و البته خُلف وعده‌ای هم صورت نپذیرفته است.

◀️ فرض دوم: شاید خداوند اجابت می‌کند و پاسخ می‌دهد، ولی ما درک نمی‌کنیم؛ ما متوجه نمی‌شویم که پاسخمان را داده است. ما او را صدا می‌زنیم او هم به ما پاسخ مثبت می‌دهد، حال اگر ما ثقل سامعه و اشکال در فهم داشته باشیم و متوجه نشویم که او پاسخمان را داده است، معترض می‌شویم و او را به خلف وعده متهم می‌کنیم. در صورتی‌که او وعده کرده بود پاسخمان را بدهد و پاسخ داده است؛ پس در این فرض نیز در قاموس خداوندی هیچ خلف وعده‌ای صورت نپذیرفته است؛ صدایش زده‌ای، پاسخت داده است.

📗 خلاصه کنم:

خداوند فرموده است «دعا کنید اجابت می‌کنم». باید مفهوم «دعا» را در قاموس الهی بفهمیم و مطابق تعریف خدا «دعا» کنیم، نه مطابق تخیلات خودمان.

خداوند وعده کرده است: دعا کنید «اجابت» می‌کنم. 

بدیهی است باید مفهوم «اجابت» را در قاموس الهی بفهمیم و منتظر تحقق آن باشیم. 

حال اگر بعد از «دعا»، «اجابت» با تعریفی که خداوند و اولیاءش ارائه می‌دهند رخ نداد، اجازه داریم او را به خلف وعده متهم کنیم؛ والا خداوند نفرموده است: «دعا» کن، «اجابت» با تصور و تعریف ساخته‌ی خودت محقق خواهد شد. مطمئناً وقتی خدا می‌گوید: «دعا»  کن؛ یعنی «دعا» کن به آن معنایی که منِ خدا «دعا» می‌خوانمش؛ و اگر وعده می‌دهد: «اجابت» می‌کنم؛ یعنی منتظر «اجابت» باش؛ ولی «اجابت» به آن معنایی که منِ خدا «اجابت» می‌خوانمش.

اگر آنچه را خدا «دعا» می‌داند روانه کنی، آنچه را خدا «اجابت» می‌داند به تو خواهد رسید. ولی ابتدا باید فرهنگ مفاهیممان را با فرهنگ خداوند همسان کنیم، بعد می‌توانیم بگوییم خلف وعده شد یا نشد.

📢 در بخش بعدی آنچه را خداوند «دعا» می‌نامد و آنچه را او «دعا» نمی‌نامد بیان می‌کنیم.
🔱چرا دعاها مستجاب نمی‌شوند؟ 🔱

3⃣ قسمت سوم و پایانی:

مفهوم «دعا» در قاموس الهی؛

⬅️ دعا صدازدن و خواستن با تمام وجود است، نه قرائت از روی یک متن یا به زبان‌آوردن الفاظی چند بدون توجه قلبی.

 امام رضا(ع) می‌فرماید: 

☘«من سال الله التوفیق و لم یجتهد فقد استهزا بنفسه.»

«اگر چیزی از خدا بخواهی و برای  تحقق آن تلاش بایسته نکنی، دعا نکرده‌ای؛ خودت را مسخره کرده‌ای.»☘

یعنی چه؟ یعنی اگر می‌گویم «یَا رَبِ‏ قَوِّ عَلَى خِدْمَتِکَ جَوَارِحِی‏؛ پروردگارا اعضای بدنم را برای خدمت به خودت قوی و قدرتمند کن»؛ ابتدا باید برای تحقق افزایش توان و نیرومندترشدن، دست به کار شویم. اگر ورزش لازم است ورزش، اگر تصحیح رژیم غذایی لازم است، تصحیح رژیم تغذیه، اگر تصحیح ساعت و میزان خواب مؤثر است، تنظیم آن؛ و ...

یعنی آنچه وظیفه‌ی توست انجام بده؛ حالا دعا کن. خداوند هم نیروهای ماوراء را به کمک تو می‌فرستد تا بی‌جا بیمار نشوی، حادثه‌ای ناخواسته رخ ندهد اراده ات تقویت شود و...

اگر تو سهم خود را ادا نکنی و فقط با چرخاندن زبان و قرائت‌کردن الفاظی چند، انتظار داشته باشی عضلات تو ورزیده و نیرومند شوند، بس بیراهه رفته‌ای؛ اصلاً دعا نکرده‌ای، خودت را مسخره کرده‌ای.

به دعاهای خود و اطرافیامانمان دقت کنیم، اکثر قریب به اتفاق آن‌ها با تعریف امام برحق  علی بن موسی الرضا(ع) دعا نیستند خودمسخرگی‌اند؛ و باید به یاد داشته باشیم خداوند وعده کرده است «دعا» را پاسخ دهد نه «خودمسخرگی» را.

خدا خلف وعده نکرده است؛ من و تو فعل دیگری را «دعا» نامیده‌ایم و انتظار اجابت داریم.


💢 و اما معنای اجابت در قاموس الهی؛

عرض کردیم: اگر آنچه را خداوند «دعا» می نامد روانه کنیم، آنچه را خداوند «اجابت» می نامد به سوی ما باز می گردد. 

و اما «اجابت» در قاموس خداوند چیست و با آنچه ما «اجابت» می‌پنداریم چه تفاوت‌هایی دارد؟

در فایل تصویری که چهار روز پیش در همین کانال عرضه شد و لحظاتی از سخنرانی سال گذشته ام در جمع کتابداران بود از جمع دو حدیث نبوی (ص) چنین نتیجه گرفتم که اجابت به پنج شکل محقق می‌شود:


1ـ تحقق آنچه می‌خواهی در همان زمان که می‌خواهی

2ـ تحقق آنچه می‌خواهی ولی با تأخیر

3ـ دفع بلا و گرفتاری در ازای دعایی که کرده‌ای؛ و البته عدم تحقق آنچه خواسته‌ای

4ـ اعطای نعمت اخروی در ازای درخواست دنیوی تو

5ـ پاک شدن گناهان در ازای درخواست دنیوی و یا حتی اخروی که به درگاه خداوند عرضه کرده‌ای.


اگر الهی بیندیشیم و به آخرت معتقد باشیم حتما موارد 4و5 را از تحقق عین خواسته مان در دنیای گذرا برتر خواهیم شناخت.


و اگر به خیرخواهی خداوند نسبت به خودمان شک نداشته باشیم، حتماً موارد 2و3 را نیز از تحقق عین خواسته مان برتر خواهیم دانست.

🔑 نتیجه آنکه؛ اگر معتقد به خدایی دانا و خیرخواه و نیز معتقد به وجود آخرت هستیم می‌توانیم به صراحت بگوییم: هرآنچه درخواست کنیم، یا خداوند عین آن را به ما می‌دهد یا بهتر از آن را. 

 به هر صورت همه‌ی دعاها مستجاب است چرا که هر پنج شکل  فوق الذکر در قاموس خداوند اجابت نامیده می‌شوند.

پس همه‌ی دعاها مستجاب‌اند؛ بی‌استثناء.

و نتیجه آنکه؛ شبهه‌ی خلف وعده به خداوند فقط ناشی از تفاوت برداشت ما از مفهوم دعا و اجابت با معنای مورد نظر خداوند است.

حال که جهت برداشتمان را در موضوع دعا واجابت، با خداوند همسو کردیم با این حدیث بشارت آمیز صادق آل محمد (ع) بحث را به پایان ببریم.

✅ «ادْعُوا اللَّهَ وَ أَنْتُمْ مُوقِنُونَ بِالْإِجَابَة»

دعا کنید و یقین داشته باشید که اجابت می‌شود.

دقت بفرمایید؛ فرمود: «یقین»؛ و در مفاهیم اطمینان‌بخش، تعبیری محکم‌تر از «یقین» نداریم.


@alireza_barazesh

🔴 لطفا از طریق آدرس زیر با ما ارتباط برقرار کنید و ما را از نظرات خود آگاه نمایید.

@alirezabarazesh34

امیر حسین سوری
به نام خدا
روزی در شهر حضرت رسول اکرم(ص)در شهر مشغول تبلیغ که گروهی از کفار دست به آزار حضرت بردند و قصد جان ایشان نیز کردند و حضرت محل را به سرعت ترک کردند در راه به سلمان فارسی رسید و سلمان که متوجه موضوع شده بود سریع حضرت را در زیراندازی که در حال جابه جایی آن بود گذاشت و بر دوش نهاد،وقتی به کفار به وی رسیدند گفتند پیامبر کجاست و اگر دروغ بگویی تو را می کشیم وی گفت روی کولمه آنها خندیدند و رفتند وقتی پیامبر را از پشت رها کرد از وی دلیل این کار را سوال کردند سلمان گفت چون شما فرموده بودید که نجات در راستگویی است و حضرت ایشان را تحسین کردند.


حالا اگه داستان بالا رو می خواهید به زبون دیگه ای ترجمه کنم بفرمایید البته سبکش متفاوته و مورد در فیلم برای قماره و حرام اما اصل بحثش قشنگه

میشل (ژان پل بلموندو):
لازم نیست دروغی بگی، درست مثل بازی پوکر!
همیشه گفتن حقیقت، بهترین روشه...
بقیه فکر می کنند داری بلوف می زنی، پس برنده تویی!

از نفس افتاده، ژان لوک‌ گدار، ۱۹۶۰
امیر حسین سوری

استاد :در حرکت پرتابی 

با چه

 زاویه ای بیشترین 

برد را خواهیم داشت؟  دانشجو : ۴۵درجه  

استاد : آفرین ، چرا ؟ 

 دانشجو : چراشو 

نمیدونم استاد! 

توی انگری بردز

 اینطوریه😐😊


امیر حسین سوری

اگه لامصـــب 3تا یخچال فریزر ساید بای ساید

یا 4 تا تلویزیون و شونصد تا لوازم برقی دیگه هم توخونه باشه


از نظر خونوادم 90 درصد قبض برق واسه شارژ کردن موبایل منه! 😂😂😂

امیر حسین سوری

آیا میدانید

با حذف جمله “خب دیگه چه خبر” از زبان پارسی
ارزش سهام مخابرات با کاهش ۸۰ درصدی مواجه میشود !😂

امیر حسین سوری

استراتژیک ترین جمله ایرانی ها ::

حالا باز خودت میدونی 😑

این جمله معمولا زمانی استفاده میشه که حسابی مخ طرف را خوردی، دخالتهای لازم را کردی، رای طرف را زدی، تصمیمش را عوض کردی، بدتر گمراهش کردی، از زندگی نا امیدش کردی، نکات منفی را گفتی، انرژی منفی را دادی، زیرآب ده نفر را زدی، حسابی طرف را ترسوندی،،..... 

حالا وقتشه جمله فوق را بهش بگی و فرار کنی... 🤐🤐🤐

امیر حسین سوری

به نام خدا


آیت الله العظمی بهجت:امام زمان(عج)آمدنی نیست،آوردنی است.


بحث حضرت امام خمینی(ره)-نقل به مضمون_:حکومتی که برادران در آن به هم برسند و با هم باشند حکومت جهانی و حکومتی شکست ناپذیر است.

نکته:مستضعف به معنی به ضعف کشیده شده است یعنی در ذات ضعف وجود ندارد و یا  دلیل کمبود تلاش نیست.مثل بحث فقر و تفاوت بین فقر رسالی-ممدوح-مثل شخص ابوذر و فقر قصوری-مورد قدح واقع شده-


بحث بعدی اصل برادری با توجه به ایمان و پرداختن به تمام شاخه های آن و همچنین پذیرش ولایت و حب امیرالمومنین علی بی ابی طالب(ع) و بحث پذیرش تمام انبیا الهی و اهل بیت مطهر رسول اکرم خاتم الانبیا(ص)است.همگی ما با بتوانیم و باید خود را سرباز امام زمان (عج) بدانیم و حداقل خود را آماده کنییم.

پاورقی:حضرت خضر و حضرت عیسی نیز با ایشان می آیند 

پاورقی دوم:خط سیر خاص اسم اعظم-مثل حضرت یوسف و ماجرای جوان شدن زلیخا،برتری آصف بر عفریت،خضر،ید بیضای حضرت موسی،آیات حضرت عیسی، علم تجوید علم دعا نویسی و اذکار و مباحث شیخ قمی شیخ بهایی و امام محمد غزالی و اشعار حافظ و سعدی و ماجرای عید سعید قربان و مناسک حج و همچنین بحث پیرامون امانت و همچنین خانواده اصیل و مطهر باید جهانی شود.انقلاب جهانی انقلاب نور و با آگاهی کامل همگان خواهد بود و کاملا مردمی به معنی واقعی کلمه مردم.این یعنی اینکه ما چون انقلابی هستیم حرفمان را صریح و بی پرده و صادقانه می گوییم.انقلاب بازگشت به اصالت خواهد بود.اصالت خدا و بحث خانواده فرزند و فرزند رضاعی به معنی واقعی کلمه خانواده-مثال خاص همسر لوط-

ضمیمه:در ضمن امام زمان کاملا حاضر و فعال هستند و عصای دست ایشان مقام ولایت است.

اخطار:بزرگترین خطر در دین اسلام امکان یهودی شدن است.شیوه های مبارزاتی و تمام داستانهای قرآنی در مورد بنی اسراییل موجود است و نباید متوقف این قوم و رفتارهای فکری این قوم ماند.

تذکر کلی:مبارزه،اصالت ندارد-همان عدم جنگ طلب بودن-اما مبارز اصالت دارد-یعنی جهاد و علل الخصوص جهاد اکبر-و این یعنی کاری مهمتر از خودسازی نداریم.

امیر حسین سوری

پیام علامه حسن زاده آملی                                                                                                                                                                                         به تمام حاضرین در دنیای مجازی :

                                                                                                          1 - حق را با یاد کردن و تکرار کردنش زنده کنید.

2 - باطل را با ترک کردنش نابود کنید.

3 - از تصاویر حرام و غیرشرعی پرهیز کنید.

4 - از بحث‌های بیهوده بپرهیزید.

5 - از جوک‌هایی که دین و عبادات و مقدسات و اشخاص و ملت‌ها و قومیت‌ها را مسخره می‌کند، بپرهیزید.

6- مصدر نقل شایعات نباشید و قبل از نقل و انتشار هر حدیث یا روایت یا داستان و خبری از صحت آن مطمئن شوید.

7- بگذارید آن کلامی که می‌فرستید به‌نفع شما گواهی دهد نه علیه‌تان.

8- خودتان را کلید خیر و قفل شر قرار دهید.

9- هر متنی و پیامی که می‌فرستید به‌منزله تأیید و با امضای شماست. نگو که به من رسیده و کپی کرده‌ام.

10- تمام سعی خودتان را برای استفاده بهینه از این تکنولوژی به کار بگیرید و از آن برای دعوت الی اللّه و امر به معروف و نهی از منکر و آموزش مسائل دینی و فرهنگی و علمی و آموزشی استفاده کنید یعنی به‌عنوان یک اصلاحگر به‌تمام معنا، و نیت خودتان را درست و خالصانه کنید.

11- برای بیان حق مجاملات و رودربایستی را کنار بگذارید٬ دین و حق بر هر چیز مقدم و شایسته‌تر هستند.

12- تصویر پروفایل شما و پیام‌هایتان معرف شخصیت شماست.امیر حسین سوری

بچه ها میدونید سیاستهای غلط چیه!!؟
سیاست های غلط به اینامیگن: سیاثط، صیاصت، ثیاصت، سیاصط، ثیاثت، صیاست، صیاثط

رودر وایسی نکنید هرسوالی دارید بپرسید تاآنلاینم!!😃

امیر حسین سوری

میدونی فرق سوزن با کاه چیه

.

.

.

ً

.

.

ً

ً

ً

.

همیشه که جواب این پائین نیست یه بارم از مغز خودت استفاده کن😏😑

امیر حسین سوری

از کسانی که جوک، متن و عکس ندارن،خخخخخ هم پذیرفته میشود!!! 😂😂😂

امیر حسین سوری

تو دانشگاه سر کلاس نشسته بودیم استاد گفت بدم میاد از اونایی که میگن


 دفتر مفتر. لباس مباس. نون مون ، 

 اینا یه سری آدم دهاتی مهاتین 😳😂😂😔😔😔

امیر حسین سوری

تابلو زدن‌ تو جاده:«خطر مرگ»👻👻😄


همین😳

بدون هیچ توضیحی🙄🙄🙄

خب عوضی خطر مرگ در اثر چی؟من الان چیکار کنم که نمیرم؟😂😂😂😂

امیر حسین سوری

یه مرز باریکی هم بین صبور بودن با بیخیال و بی رگ بودن هست😐


امیر حسین سوری

اینقدر که تو مشهد مرکز خرید و پارک آبی زدن...
آدم یادش میره بره حرم!!!!😐😂😅

امیر حسین سوری

اینایی که میگن حاضریم تمام زندگیمونو بدیم برگردیم به دوران درس و مدرسه …


اینا همونایی هستن که خودشونو میزدن به مریضی که نرن مدرسه😂امیر حسین سوری